SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Zvyšte své povědomí, svou angažovanost a zlepšete vnímání značky


Pomůžeme Vám šířit sdělení o produktech, službách a doporučení Vaší značky. Naše marketingové služby v oblasti sociálních médií Vám
pomohou zvýšit počty vašich příznivců s relevantním publikem.

Pomůžeme Vám zvýšit zájem o Vaše příspěvky na vašich sociálních médiích (lajky, komentáře, sdílení atd.). Čím větší závislost máte, tím silnější je Vaše spojení s vaším publikem.

Zvýšení návštěvnosti webových stránek přímo ovlivní zákazníky a prodej. Zaměříme se na vývoj reklamních kampaní v sociálních médiích, která zvyšují návštěvnost Vašich webových stránek. Realizace akvizičních kampaní, retargetingových a to stále a hned na několika online kanálech, zvyšuje míru konverze, což znamená potenciál nákupu vašich produktů či služeb.

Představíme vaše produkty nebo služby tisícům lidí, kteří o ně mohou mít zájem. Naše reklamní služby v oblasti sociálních médií Vám umožní využít nákladově efektivní a cílenou formu reklamy.

Správa reklamy na sociálních sítích

Představíme Vaše produkty nebo služby tisícům lidí, kteří o ně mohou mít zájem. Naše reklamní služby v oblasti sociálních médií Vám umožní využít nákladově efektivní a cílenou formu reklamy.

Reklama

Vytvoříme Facebook / Instagram reklamy, které zajistí přímou návštěvnost Vašich webových stránek.

Retargeting

Pomocí remarketingových reklam opětovně zasáhnete cílovku, která již dříve o Vás projevila
zájem.

Optimalizace

Optimalizujeme Vaše reklamy na Facebooku nebo Instagramu pro efektivnější a výkonnější
výsledky.

>