PŘIPOJTE SE K NAŠEMU TÝMU

Natáčení a produktování TV spot​​​​​​​​​ů, videí a rádiových reklam


V souladu s nákupem TV a rádiového prostoru Vám vytvoříme na míru nízkorozpočtový, ale i vysokorozpočtový spot. Zaměřujeme se na implementaci rádiových spotů, hraných spotů, 2d spotů, animovaných spotů, případně teleshoppingu.

Velkou výhodou je v našem případě to, že známe veškeré technické parametry českých TV a rádií. Dokážeme tedy bez jakýchkoliv dalších zásahů klienta spot odevzdat ve vysílacím formátu tak, aby byl spot na100% připravený k odvysílání.

V rámci jedné ceny zakázky máte k dispozici práva na spot, který Vám samozřejmě dodáme v různých formátech tak, aby byl spot připraven pro další vysílání v rámci Vašich aktivit na sociálních médiích, případně webových stránkách.

V rámci výběru hlasu spolupracujeme s různými pražskými divadelními herci, kteří jsou odpovídajícím způsobem hlasově školení a vybavení. Garantujeme tak 100% profesionalitu.

V rámci spolupráce na bázi plné péče Vám spot:

Vymyslíme. Připravíme storyboard, pakliže je vyžadován. Natočíme, sestříháme. Implementujeme hlas, dle Vámi schválených kritérií. Vygenerujeme tzv. AKA kód. Nahrajeme ho přímo na vysílací server, takže v rámci TV odpadá Vaše součinnost při odevzdávání spotu. Zpracujeme Vám výstup ve více formátech pro web.

>